Wypromuj się na CTR

Drogi Wystawco!
Centralne Targi Rolnicze to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Największych Targów Nowoczesnych Technologii Dla Rolnictwa – Centralnych Targów Rolniczych 2021!

Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Centralnych Targach Rolniczych dowiedzieli się Twoi klienci!

  1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
  2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Centralnych Targach Rolniczych i sukcesywnie o tym przypominaj!
  3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Centralnych Targach Rolniczych.
  4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie produkty? jakie atrakcje?)
  5. Przygotuj ofertę specjalną na Centralne Targi Rolnicze i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
  6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Centralnych Targów Rolniczych.
  7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na Centralne Targi Rolnicze z naszym teamem! Wyślij nam listę produktów, promocji, premier czy atrakcji obecnych na Twoim podczas Centralnych Targów(wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: z.kencka@warsawexpo.eu)
  8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc!Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Post na Facebooka


  Baner 250×250

  Baner 160×600

  Baner 970×250

baner do stopki 980×120


Złoty Żuraw Rolnictwa

Konkurs dla najbardziej innowacyjnych produktów rolniczych zakończony galą i wręczeniem statuetek oraz dyplomów.

Zwycięzcy edycji 2020