Program Hosted Buyers

Dzięki uruchomionemu przez Ptak Warsaw Expo programowi hosted – buyers, który jest z sukcesem rozwijany, Centralne Targi Rolnicze, stanowią platformę spotkań polskich producentów szeroko rozumianego rynku rolnego z potencjalnymi partnerami biznesowymi z zagranicy, umożliwiając zwiększenie eksportu polskim firmom.

Jako pierwsi w Polsce wyszukujemy dla naszych klientów partnerów z zagranicy o ściśle określonym profilu działalności i zajmujemy się organizacją sesji matchmakingowych. We współpracy z naszymi patronami i partnerami organizujemy szereg konferencji i seminariów, które mają sprzyjać rozwojowi współpracy polskich przedsiębiorców z partnerami zagranicznymi, a wszystko po to, aby zwiększyć międzynarodową wymianę handlową. Podczas edycji CTR 2017 odbyło się 340 spotkań z partnerami zagranicznymi oraz dwa fora tematyczne o charakterze bilateralnym.

W ramach Centralnych Targów Rolniczych 2019 odbędzie się sześć salonów tematycznych: Gospodarstwo na miarę przyszłości – nowoczesne technologie, Salon Techniki Rolniczej, Salon Środków do Produkcji Rolnej, Salon Dobrej Żywności, Salon Usług Specjalistycznych dla branży agro oraz Wystawa Zwierząt.

W ramach programu Hosted Buyers organizator zapewnia minimum trzech potencjalnych partnerów biznesowych do rozmów dedykowanych podczas CTR. Partnerzy zagraniczni wybierani są w oparciu o profil wskazany przez przedsiębiorcę.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych poszukiwaniem nowych rynków zbytu dla swoich produktów gorąco zachęcamy do kontaktu z Zespołem Targowym.