O targach

Centralne Targi Rolnicze 2019 to jedne z największych targów rolniczych w Polsce. To okazja do zaprezentowania się wystawców w trzech halach wystawowych o łącznej powierzchni blisko 70 tysięcy m2. To tutaj zobaczyć można ofertę ponad 300 wystawców z kraju i zagranicy; najnowocześniejszy sprzęt – maszyny i urządzenia rolnicze środki do produkcjo rolnej, w tym pasze, nawozy i środki ochrony roślin. Bieżąca, trzecia już edycja targów, podobnie jak i poprzednie, odbędzie się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, marszałków województw oraz licznych organizacji branżowych.

Dzięki bogatej ofercie oraz doskonałej lokalizacji CTR cieszą się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Obie poprzednie edycje odnotowały ponad 35 tysięcy zwiedzających. W pierwszej edycji targów zaprezentowało się 308 wystawców, ich liczba wzrosła do 340 w drugiej edycji. W trzeciej planowany jest dalszy wzrost liczby wystawców.

Każda edycja targów ma swój motyw przewodni. W czasie pierwszej edycji był to Salon Polskich Maszyn i Urządzeń, w drugiej Sektor Innowacji, a teraz pora na prezentację Gospodarstwa na miarę przyszłości. Jest to specjalna przestrzeń, gdzie odtworzone zostaną schematycznie na gruncie hali wystawienniczej dwa nowoczesne polskie gospodarstwa. Będzie tu można zobaczyć jaką technologię wykorzystać we własnym gospodarstwie, aby zmaksymalizować dochody z produkcji.

Centralne Targi Rolnicze 2019 to także kilkanaście konferencji i seminariów tematycznych organizowanych przy współpracy z organizacjami i stowarzyszeniami branżowymi. To m.in. konferencja „Kierunki wykorzystania oraz ochrona zasobów genetycznych zwierząt gospodarskich”, organizowana przez Instytut Zootechniki. To także Konferencja Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów np. nowej perspektywy finansowej Wspólnej Polityki Rolnej, Zjazd Izb Rolniczych z całej polski czy Seminarium Hodowców Alpak.

Ekspozycja zaaranżowana w sześciu strefach tematycznych

2016

0
odwiedzających
0
wystawców
ponad
0
marek

2017

0
odwiedzających
0
wystawców
ponad
0
marek