Gospodarstwo na miarę przyszłości – nowoczesne technologie

Tematem wiodącym Centralnych Targów Rolniczych 2019 będzie „Gospodarstwo na miarę przyszłości – nowoczesne technologie”. To tutaj odtworzone zostaną modelowe gospodarstwa o profilu produkcji zwierzęcej oraz o profilu produkcji roślinnej, które wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami zastosowanymi w procesie produkcji.

3 edycja Centralnych Targów Rolniczych odbędzie się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą w dniach 1 – 3 lutego. To wystawa rolnicza w trzech halach wystawienniczych o łączniej powierzchni 70 000 m2. To kilkuset wystawców nie tylko z Polski ale i z zagranicy. To doskonała okazja dla rolników z całej Polski do zapoznania się z nową ofertą maszyn rolniczych, środków do produkcji rolnej oraz innowacyjnych rozwiązań największych producentów w branży.

Jeśli jesteś właścicielem gospodarstwa, które świetnie się rozwija, w którym zastosowane są nowoczesne rozwiązania techniczne, jeśli jesteś gotowy podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi rolnikami, to zgłoś się do nas. Czekamy właśnie na Ciebie!

Podczas Centralnych Targów Rolniczych 2019 odtworzymy model Twojego gospodarstwa. Dodatkowo wystawcy CTR doposażą je w maszyny i urządzenia do produkcji rolnej, tak aby na gruncie targów zaprezentować model gospodarstwa na miarę przyszłości. A Ty będziesz mógł zaprezentować swoje osiągnięcia 70 000 odwiedzających targi i wymienić z nimi doświadczenia.

Aby wziąć udział zapoznaj się z Regulaminem.