Dojazd

Bezpłatny dojazd

Przez cały czas trwania targów kursować będą darmowe autobusy z centrum Warszawy do Nadarzyna. Szczegółowy rozkład jazdy autobusu zostanie opublikowany przed imprezą targową.

Dofinansowanie przejazdów

Dofinansowanie przejazdów grup zorganizowanych odbywa się w oparciu o regulamin. Pobierz dokumenty i zapoznaj się ze szczegółami. Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania budżetu.

Poza tym na targi dostaniesz się

Samochodem

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Autobusem

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

Pociągiem

Na przystanku Dworzec Centralny wsiądź w tramwaj nr 7 lub 9, kierunek – Krakowska P+R. Na ostatnim przystanku – Krakowska P+R, przesiądź się w autobusy linii 703,711 (przystanek docelowy: „Paszków”) lub 733 (Przystanek docelowy: „Centrum mody”).