Opinie wystawców

Wielkim atutem Targów okazała się lokalizacja oraz infrastruktura taka jak nowoczesne hale, duże parkingi oraz bliskość lotniska. Mimo, że Targi organizowane były po raz pierwszy i być może nie wszystko w uznaniu wszystkich było idealne, to dla nas była to impreza bardzo udana. Z przyjemnością będziemy kontynuować nasz udział w kolejnych edycjach.

Piotr Jankowski Prezes w PPHU Inter – Tech

 

Głównym powodem jakim kierowaliśmy się przy decyzji o udziale w pierwszej edycji Centralnych Targów Rolniczych CTR 2016 była ich lokalizacja. Z jednej strony miejsce przygotowane od strony infrastruktury logistycznej, z drugiej zlokalizowane w obszarze, gdzie do tej pory nie było szerokiej oferty wystawowej skierowanej do firm z naszej branży. Na uwagę zasługuje ogromny wkład organizatorów w promocje tej imprezy w mediach i bezpośrednio wśród potencjalnych odwiedzających. Z Pewnością będziemy w kolejnej edycji.

Sylwester Hajduk Prezes w Lemtech

 

Pierwszą edycję Centralnych Targów Rolniczych 2016 oceniamy bardzo pozytywnie. Mimo, że jest to wydarzenie o krótkiej historii, to już widać, że cieszy się sporym zainteresowaniem. Na podkreślenie zasługuje fakt wysokiego profesjonalizmu organizatorów, którzy mimo typowych trudności związanych z organizacją pierwszej edycji tak dużego przedsięwzięcia, wykazali się dużą operatywnością i bardzo aktywnie pomagali wszystkim uczestnikom imprezy, zarówno wystawcom jak gościom. Brakowało nam tego typu krajowej imprezy targowej, która byłaby w stanie pokazać najciekawsze i najbardziej nowoczesne rozwiązania, proponowane głównie przez polskie firmy, dla polskich producentów.

Mariusz Maziarz Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Firmie Metal – Fach

 

Nasze założenia udziału w Centralnych Targach Rolniczych zostały osiągnięte w 100%. Jesteśmy rodzinną firmą wytwarzającą tradycyjne, naturalne wyroby wędliniarskie przypominające smaki z dzieciństwa. Obecnie nastawieni jesteśmy na rozwój sprzedaż na rynku krajowym. Szczerze mówiąc na początku wątpiliśmy w sukces tego przedsięwzięcia. Do udziału w Targach przekonała nas determinacja, otwartość oraz innowacyjne podejście Zespołu targowego pracującego na sukces tego przedsięwzięcia. I nie żałujemy…. Dzięki udziałowi w Centralnych Targach Rolniczych pozyskaliśmy wielu nowych sympatyków i wiernych klientów w całej Polsce oraz zwiększyliśmy rozpoznawalność marki Podlaska Chata. Do zobaczenia na CTR 2017

Andrzej Józefczuk Prezes w Podlaska Chata

 

Była to pierwsza edycja CTR 2016 w Warsaw Ptak Expo. Szczerze mówiąc, do targów podchodziłem sceptycznie, ale stwierdzam, że było warto. Świetna lokalizacja, nowoczesne hale wystawiennicze, profesjonalna organizacja i jednocześnie sympatyczna atmosfera, to tylko niektóre atuty tej imprezy. Co najważniejsze, spotkaliśmy się ze sporym zainteresowaniem odwiedzających. Wszystko to bardzo doceniamy i życzymy powodzenia przy realizacji kolejnej edycji.

Norbert Pawluczak Dyrektor Działu Marketingu w SaMASZ

 

Dzięki Centralnym Targom Rolniczym odbywającym się w Nadarzynie mamy możliwość dotarcia do znacznej liczby zwiedzających, zależy nam na utrwaleniu marki w oczach zwiedzających, pokazanie nowości, nawiązaniu kontaktów. To ważne nowe wydarzenie w branży rolniczej, jako wiodący producent zbiorników do magazynowania firma Swimer uważa że nie mogło nas zabraknąć.

Dariusz Szczekocki Dyrektor Handlowy Firma Swimer