Opinie wystawców

Opinie wystawców 2017-04-24T15:11:31+00:00

Opinie wystawców

Wielkim atutem Targów okazała się lokalizacja oraz infrastruktura taka jak nowoczesne hale, duże parkingi oraz bliskość lotniska. Mimo, że Targi organizowane były po raz pierwszy i być może nie wszystko w uznaniu wszystkich było idealne, to dla nas była to impreza bardzo udana. Z przyjemnością będziemy kontynuować nasz udział w kolejnych edycjach.

Piotr Jankowski Prezes w PPHU Inter – Tech

 

Głównym powodem jakim kierowaliśmy się przy decyzji o udziale w pierwszej edycji Centralnych Targów Rolniczych CTR 2016 była ich lokalizacja. Z jednej strony miejsce przygotowane od strony infrastruktury logistycznej, z drugiej zlokalizowane w obszarze, gdzie do tej pory nie było szerokiej oferty wystawowej skierowanej do firm z naszej branży. Na uwagę zasługuje ogromny wkład organizatorów w promocje tej imprezy w mediach i bezpośrednio wśród potencjalnych odwiedzających. Z Pewnością będziemy w kolejnej edycji.

Sylwester Hajduk Prezes w Lemtech

 

Pierwszą edycję Centralnych Targów Rolniczych 2016 oceniamy bardzo pozytywnie. Mimo, że jest to wydarzenie o krótkiej historii, to już widać, że cieszy się sporym zainteresowaniem. Na podkreślenie zasługuje fakt wysokiego profesjonalizmu organizatorów, którzy mimo typowych trudności związanych z organizacją pierwszej edycji tak dużego przedsięwzięcia, wykazali się dużą operatywnością i bardzo aktywnie pomagali wszystkim uczestnikom imprezy, zarówno wystawcom jak gościom. Brakowało nam tego typu krajowej imprezy targowej, która byłaby w stanie pokazać najciekawsze i najbardziej nowoczesne rozwiązania, proponowane głównie przez polskie firmy, dla polskich producentów.

Mariusz Maziarz Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Firmie Metal – Fach

 

Nasze założenia udziału w Centralnych Targach Rolniczych zostały osiągnięte w 100%. Jesteśmy rodzinną firmą wytwarzającą tradycyjne, naturalne wyroby wędliniarskie przypominające smaki z dzieciństwa. Obecnie nastawieni jesteśmy na rozwój sprzedaż na rynku krajowym. Szczerze mówiąc na początku wątpiliśmy w sukces tego przedsięwzięcia. Do udziału w Targach przekonała nas determinacja, otwartość oraz innowacyjne podejście Zespołu targowego pracującego na sukces tego przedsięwzięcia. I nie żałujemy…. Dzięki udziałowi w Centralnych Targach Rolniczych pozyskaliśmy wielu nowych sympatyków i wiernych klientów w całej Polsce oraz zwiększyliśmy rozpoznawalność marki Podlaska Chata. Do zobaczenia na CTR 2017

Andrzej Józefczuk Prezes w Podlaska Chata

 

Była to pierwsza edycja CTR 2016 w Warsaw Ptak Expo. Szczerze mówiąc, do targów podchodziłem sceptycznie, ale stwierdzam, że było warto. Świetna lokalizacja, nowoczesne hale wystawiennicze, profesjonalna organizacja i jednocześnie sympatyczna atmosfera, to tylko niektóre atuty tej imprezy. Co najważniejsze, spotkaliśmy się ze sporym zainteresowaniem odwiedzających. Wszystko to bardzo doceniamy i życzymy powodzenia przy realizacji kolejnej edycji.

Norbert Pawluczak Dyrektor Działu Marketingu w SaMASZ

 

Dzięki Centralnym Targom Rolniczym odbywającym się w Nadarzynie mamy możliwość dotarcia do znacznej liczby zwiedzających, zależy nam na utrwaleniu marki w oczach zwiedzających, pokazanie nowości, nawiązaniu kontaktów. To ważne nowe wydarzenie w branży rolniczej, jako wiodący producent zbiorników do magazynowania firma Swimer uważa że nie mogło nas zabraknąć.

Dariusz Szczekocki Dyrektor Handlowy Firma Swimer

Newsletter Ptak Warsaw Expo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ptak Warsaw Expo Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych.

FreshMail.pl