PROGRAM HOSTED BUYERS – ZACZYNAMY

PROGRAM HOSTED BUYERS – ZACZYNAMY

Dzięki uruchomionemu przez Ptak Warsaw Expo programowi hosted – buyer, który w kolejnych latach będzie rozwijany, Centralne Targi Rolnicze organizowane pod patronatem Ministra Rozwoju oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi tworzą platformę spotkań polskich producentów szeroko rozumianego rynku rolnego z potencjalnymi partnerami biznesowymi z zagranicy, umożliwiając zwiększenie eksportu polskim firmom.

W ramach Centralnych Targów Rolniczych 2017 odbędzie się sześć salonów tematycznych: Salon Techniki Rolniczej, Salon Środków do Produkcji Rolnej, Salon Dobrej Żywności, Salon Usług Specjalistycznych dla branży agro, Sekcja Innowacji dla Rolnictwa oraz Wystawa Zwierząt.

We współpracy z naszymi patronami i partnerami organizujemy szereg konferencji i seminariów, które mają sprzyjać rozwojowi współpracy polskich przedsiębiorców z partnerami zagranicznymi, a wszystko po to, aby  zwiększyć międzynarodową wymianę handlową.

W ramach programu Hosted Buyers organizator zapewnia minimum trzech potencjalnych partnerów biznesowych do rozmów dedykowanych podczas CTR. Partnerzy zagraniczni wybierani są w oparciu o profil wskazany przez przedsiębiorcę.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych poszukiwaniem nowych rynków zbytu dla swoich produktów gorąco zachęcamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego i udziału w rozmowach.

Formularz uczestnictwa
2017-08-29T15:22:42+00:00 29/08/2017|

Newsletter Ptak Warsaw Expo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ptak Warsaw Expo Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych.

FreshMail.pl