Plebiscyt „Mistrzowie Agro”

„MISTRZOWIE AGRO” to plebiscyt organizowany przez STREFĘ AGRO, którego finał odbędzie się podczas Centralnych Targów Rolniczych.

W plebiscycie „MISTRZOWIE AGRO” zostaną przyznane nagrody w kategoriach: Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku. Mieszkańcy całej Polski wybiorą także Sołtysa Roku i Sołectwo Roku.

Głosowanie będzie prowadzone jednocześnie we wszystkich województwach w Polsce, a laureaci zostaną nagrodzeni na każdym poziomie – powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Zwycięzcy z etapów wojewódzkich w każdej kategorii, oprócz tytułów i nagród, zdobędą awans do ogólnopolskiego finału, w którym będą walczyć o zwycięstwo w Polsce i nagrody finansowe. Uroczyste wręczenie ogólnopolskich laurów odbędzie się podczas Centralnych Targów Rolniczych.

Patroni i partnerzy plebiscytu

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO jest organizowany przez ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników „Strefa Agro” oraz przez dzienniki regionalne ukazujące się w każdym województwie w Polsce. Ogólnopolskimi patronami plebiscytu MISTRZOWIE AGRO są:

Adam Nowak – Prezes Zarządu Krajowego Związku Młodzieży Wiejskiej
Wiktor Szmulewicz – Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych